Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë, afër Sh.F”Hasan Prishtina”

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID72717
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Ulpianë ,afër Sh.F ”Hasan Prishtina”, 31/5,nr 8, kati i 2-të. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi , ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe hapsirë të mjaftueshme banimi .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;
 • Banjo;
 • Koridoni.

Shënime shtesë : Banesa është duke u renovuar dhe planifikohet të jetë e gatshme në fillim të qershorit !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
171910
Kontrata
Me Qera