Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë mbrapa AAK-së

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
>

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Ulpianë më saktësisht mbrapa AAK-së. Banesa në fjalë është në katin e 3-të , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe me lokacion shumë të përshtatshëm .

Ka këtë rënditje :

Dhoma e ditës;
Kuzhina e vecantë me trapezari;
Dhoma e gjumit ;
Banjo;
Terasë.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 + Viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 34,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64.4
ID
184850
Kontrata
Shitje
TOP
€ 56,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
190107
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *