Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë mbrapa AAK-së

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID72512
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në Ulpianë , mbrapa AAK-së , e cila gjendët në katin e 3-të. Banesa në fjalë është e mobiluar , ka qasje të lehtë në rrugën krysore dhe me kushte të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës;
 • Kuzhina;
 • Koridori;
 • Banjo .

Përparësi kan qiftet ose të punësuarit !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 83,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
105
ID
267355
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 138,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
144760
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
161163
Kontrata
Me Qera