Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë përball Konviteve

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID84395
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet40 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë perballe konviteve . Banesa në fjalë gjendët në katin e 2-të , ka lokacion shumë të përshtatshëm , ka sipërfaqe prej 40m² ,është e  renovuar dhe e mobiluar në tërsi ngrohje me termokos.

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite ;

-Kuzhina

– Banjo.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

+38349/ 612 222 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94
ID
186518
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
95
ID
276310
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
28975
Kontrata
Shitje