Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë përballë Shtëpisë së Shëndetit

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID73593
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me Qira banesa e cila gjendët në Ulpianë përballë Shtëpisë së Shëndetit . Banesa në fjalë është në katin e 4-të, është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi dhe lokacion shumë të përshtatshëm .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës;
 • Kuzhina;
 • Dhoma e gjumit;
 • Shpajz;
 • 2 Terasa;
 • Banjo .

Banesa është e lirë nga 1 Korrik !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
84
ID
168358
Kontrata
Shitje
TOP
€ 32,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
ID
169705
Kontrata
Shitje
TOP
€ 160
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175691
Kontrata
Me Qera