Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë te Soliterat

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID88057
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet75 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshoj banesën me qira në lagjen Ulpiana, te soliterat, në katin e parë, e mobiluar ne teres me kushte te mira banimi ka ngrohej qendrore(termokos) dhe ka kete renditje:

– Dhome e dites me kuzhin
-2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Teras

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 Viber

e-mail: besim@access-ks.com
Per me shumë banesa kliko website tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 105,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
108
ID
269764
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje