Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë tek Banesat e YU Programit

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID76939
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Ulpianë tek YU Programi më saktësisht Rr.”Mujë Krasniqi”. Banesa në fjalë  është e mobiluar si dhe ka kushte shumë të mira banimi , me hapsirë të mjaftueshme në dispozicion prej 90m².

Ka këtë rënditje :

– Sallon;

– Kuzhinë;

– 2 Dhoma të gjumit,
– 2 Banjo dhe
– 2 Ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
169287
Kontrata
Shitje
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113
ID
266789
Kontrata
Shitje