Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë tek Fontana

€ 260
Në Ofertë / Zbritje
ID81402
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Ulpianë , tek Soliterat . Banesa në fjalë është në katin e 9-të( ka lift) , ka lokacion shumë të përshtatshëm , është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi si dhe posedon nxemje qëndrore me Termokos .

Ka këtë rënditje:

 •  Dhomë e dite,
 • 2 Dhoma gjumi ;
 • Kuzhina;
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site -in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 601 666 Viber
e-mail: info@access-ks.com
Per me shumë banesa kliko website tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 110,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
101
ID
172886
Kontrata
Shitje