Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID72176
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira në Ulpianë , Rruga ” Henry Dunant “, e cila gjendët në Objektin C-15. Banesa në fjalë ka 25 m² si dhe është e mobiluar . Gjendët në një lokacion shumë të përshtatshëm .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 612 222
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 43,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.20
ID
169912
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153823
TOP
€ 48,864
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
101.8
ID
265205
Kontrata
Shitje