Lëshohet me qira banesa per Zyre e cila gjendët në Pejton perballe KEDS

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID86202
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa per Zyre e cila gjendët në Pejton perballe KEDS. Ka sipërfaqe prej 80 m² dhe është në katin e 6 -të (me lift).

Banesa në fjalë është e pamobiluar.  Nxemjet qëndrore i ka të kyqura nga ngrohtorja e qytetit , pra me Termokos.

Ka këtë rënditje :

 • 3 hapsira pune
 • Terasa;
 • Shpajz;
 • Banjo.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00p

Tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 58,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
185009
Kontrata
Shitje
TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
181615
Kontrata
Shitje
TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91
ID
186475
Kontrata
Shitje