Lëshohet me QIRA Banesa përballë Konvikteve në Ulpianë

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID73440
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët përballë Konvikteve në Ulpianë .Banesa në fjalë është e mobilluar në tërsi me kushte të mira banimi si dhe me lokacion shumë të përshtatshëm.

Ka këtë rënditje:

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Ballkoni ;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 +  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
173075
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
128
ID
262738
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172655
Kontrata
Me Qera