Lëshohet me QIRA Banesa përballë Ministrisë së Arsimit

Në Ofertë / Zbritje
ID72737
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Qendër të Prishtinës, Rr.”Agim Ramadani” apo ndryshe mbrapa Ministrisë së Arsimit . Banesa në fjalë është e mobiluar , me kushte shumë të mira banimi si dhe është e renovuar . Gjendët në katin e 4-të , ka nxemje qëndrore dhe ka në afërsi Fakultetin Juridik dhe Ekonomik .

Ka këtë rënditje:

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222  Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
166841
TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
172932
Kontrata
Shitje
TOP
€ 27,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
58
ID
169791
Kontrata
Shitje