Lëshohet me QIRA Banesa tek Britania Homes në Fushë Kosovë

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID69899
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme86 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa në Rrugën ” Dardania” tek Britania Homes në Fushë Kosovë , Ka në afërsi  Kastrati Group ,  Hotelit  ” Semitronix” , Kolegjin AAB si dhe numërit të madh të supermarketeve që ndodhen në atë pjesë të Fushë Kosovës . Banesa në fjalë gjendet në katin e 4-të dhe ka sipërfaqe rreth 86 m² .E mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me një renditje shumë të përshtatshme , mobilie të reja të pa përdorura më herët , e mobiluar me shumë stil nga pronari , me lifta funksional gjatë tërë kohës , mirëmbajtje të vazhdueshme , lagje e qetë dhe e përshtatshme për familje , afërsia me kryeqytetin jan vetëm disa nga karakteristikat e banesës .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë ;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Banjo;
 • Ballkon .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 615 666

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164903
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera