Lëshohet me QIRA Banesa tek Parku i Qytetit afer Bustit ” Isa Kastrati”

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID79868
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA mbi Parkun e Qytetit , me një siperfaqë prej 60 m² ,është në katin e 5-të. Banesa në fjalë është  e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe ka sipërfaqe të mjaftueshme për shfytëzim , me pamje të bukur nga parku i qytetit .

Ka këtë rënditje:

 • Dhoma e ditës,
 • Kuzhina,
 • Dhoma e gjumit,
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 882  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
269936
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
178857
Kontrata
Me Qera