Lëshohet me QIRA Banesa tek Parku i Qytetit, te Busti Isa Kastrati

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID87841
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA tek Parku i Qytetit , me një siperfaqë prej 65m² ,është në katin e 2-të. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe ka sipërfaqe të mjaftueshme për shfytëzim .

Ka këtë rënditje:

-Dhoma e ditës
-Kuzhina,
-1 dhome të gjumit,
-Banjo,
-Terasë.
Për të parë më shumë oferta, vizito web site-in: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00
Tel: +38649 619-666 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 68,400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
82
ID
167590
Kontrata
Shitje
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
269869
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
185059
Kontrata
Shitje