Lëshohet me QIRA Banesa tek Qafa përball Market “Beka”

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID79123
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet100 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa tek Qafa përball Market “Beka” . Banesa në fjalë ka sipërfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim prej 100m² dhe ndodhet në katin e 6-të . Ka lokacion shumë të përshtatshëm si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

 •  Dhomë dite me kuzhine,
 • 3 Dhoma gjumi
 • Koridor ;
 • Banjo;
 • Terasë .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 612 222 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
72
ID
187678
Kontrata
Shitje
TOP
€ 42,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
89
ID
185702
Kontrata
Shitje
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
184812
Kontrata
Shitje