Lëshohet me QIRA Banesa ( VG Construction ) në Rrugën B tek Royal Mall

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID75763
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa tek VG Construction në Rrugën B me pamje nga Royal Malli  e cila ndodhet në katin e 6-të. Banesa në fjalëështë e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi dhe lokacion shumë të përshtatshëm

Banesa  ka këtë rënditje :

 • 1 Qëndrim ditor bashk me kuzhinë ,
 • Një Dhomë gjumi ,
 • 1 Banjo,
 • Koridori
 • 1 Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 601 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 56,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
176004
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
175311
Kontrata
Me Qera