Lëshohet me QIRA Banesa(Gasonjërk) në Ulpianë afër AAK-së

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID81305
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dimensionet35 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa(Gasonjërk) në Ulpianë afër AAK-së. Banesa në fjalë gjendët në katin e 1-rë , ka lokacion shumë të përshtatshëm , posedon nxemje qëndrore me Termokos si dhe është e mobiluar në tërsi.

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite me kuzhine,

– Banjo,

– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91
ID
268156
Kontrata
Shitje
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160350
Kontrata
Shitje