Lëshohet me QIRA Garsionierja në Ulpianë përballë Konvikteve

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID72565
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira Garsonjerja e cila gjendët në Ulpianë përballë Konvitevee , me sipërfaqe rreth 31m² në katin e 3-të. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi , me kushte të mira banimi , me lokacion shumë të përshtatshëm si dhe e përshtatshme për cifte .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës;
 • Kuzhina ndaras (në koridor);
 • Banjo;
 • Ballkon .

Lëshohet me qira vetëm për afat të gjatë !

Cmimi sipas marrëveshjes !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222  Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 380
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
91
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
153743
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
173263
Kontrata
Me Qera