Lëshohet me QIRA Garsonjerka në Ulpianë afër Fontanës

€ 180
Në Ofertë / Zbritje
ID75411
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira

Përshkrimi

Lëshohet me qira garsonjerka e cila gjendët në Ulpianë më saktësisht tek Fontana . Banesa është në katin   përdhesë , ka lokacion shumë të përshtatshëm , është e mobiluar dhe është në gjendje të mirë funksionale /

Ka këtë rënditje :

-Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;

-Banjo.

 

Cmimi është i negociueshëm për konratat afatgjate !

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +38349/ 612 222 + Viber/ Whats App

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
172259
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
179512
Kontrata
Me Qera