Lëshohet me Qira Gasonjerka në Lagjen Ulpiana, afër Fontanës

€ 180
Në Ofertë / Zbritje
ID90896
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme30 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira Gasonjerka e cila gjendët në Lagjen Ulpiana, afër Fontanës, me sip. prej 30 m2, në katin e 3-të. Gasonjerka është e mobiluar në tërsi më kushte shumë të mira banimi, e pajisur më të gjitha elementet e nevojshme për banim.

Ka këtë rënditje:

– Salloni;

– Kuzhina;

– Banjo dhe

– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 42,770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64
ID
166397
Kontrata
Shitje
TOP
€ 36,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
68
ID
185040
Kontrata
Shitje
TOP
€ 480
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
183382
Kontrata
Shitje