Lëshohet me QIRA Lokalet afër Sh.M “Sami Frasheri”

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID81921
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme45 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA  2 Lokaleteshte e ndodhet afer  Sh.M “Sami Frasheri”  kanë sipërfaqe prej 44 m2 dhe 45 m2. Lokalet mund të bashkohen si një njësi e vetme. Lokalet ndodhen në rrugën kryesore si dhe posedojnë: Ujë dhe rryme 24h, qasje në internet, wc të veçanta, parking para lokalit në rrugen “Haxhi Zeka”

 

 

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-882 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 96,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
55
ID
165515
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje