Banes me 3 dhoma te gjumit me qira ne Lagjen e Muhagjerve

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID60884
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme111 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera  ne lagjen e muhagjerve te busti Isa Kastrati,banesa gjindet ne katin e 3-te e cila eshte e mobiluar ne tersi me kushte shum te mir banimi

banesa nuk ka lift,leshohet vetem per familjar ,si dhe ka kete renditje;

-sallon me kuzhin ,

-3 dhoma gjumi ,

-2 banjo ,

-1 teras

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300 edhe Viber

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156647
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159488
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 790
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155310
Kontrata
Shitje