Lëshohet me qira per ZYRE banesa e cila gjendët në Sante

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID79186
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira per ZYRE banesa e cila gjendët në Sante . Banesa në fjalë është në katin e 1-rë , ka nxemje qëndrore me Termokos , ka lokacion shumë të përshtatshëm duke pasur në afërsi Sh.F”Xhemajl Mustafa” si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

-Dhoma e ditës,

– Kuzhina ndaraz,
– 1 Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 612 222 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
171339
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
53
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
Madhësia m2
320
ID
465131