Lëshohet me QIRA Shtëpia me Sistem Banesor në Lagje Muhaxherëve *

Price
€ 400
Type
Banesa
Sold
Yes
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Muhaxherët
Lot area
100 m2
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

Leshohet Shtepia me QIRA në lagje të Muhagjeve te Hotel e cila është 1 kate me lokal perdhese,shtepia është e mobiluar ne menyre moderne e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme per banim,ka nje siperfaqe prej 100 m²,shtëpia ndodhet në njëren prej lagjeve me të frekuentauara në Prishtinë sic është lagjia e Muhaxherëve. edhe ka kushte shum te mira banimi.

Shtepia ka kete renditje:

– Dhoma dite me kuzhinë,

– 2 Dhoma te gjumit,

-2 Banjo,

– Wc,

-2 Terasa

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

+38349/ 601 666 Viber

e-mail: besim@access-ks.com

Similar properties

TOP
€ 42,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
169515
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164631
Kontrata
Shitje
TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
191521
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *