Lëshohet me QIRA Shtëpia në Çagllavicë Lagjia Jonë – Çagllavicë – Llapnasellë

€ 1,100
Në Ofertë / Zbritje
ID72692
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme300 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira shtëpia e cila gjendët në Veternik , mbrapa Grand Store apo ndryshe Çagllavicë Lagjia Jonë – Çagllavicë – Llapnasellë .Shtëpia në fjalë është e mobiluar në tërsi , me kushte shumë të mira banimi dhe e mobiluar me mobilie extra të bukura . Shtëpia është e ndriqueshme , me pamje të hapur , me nxemje qëndrore me rrymë si dhe ka alarmin nga Delta Security , poashtu posedon edhe garazhen dhe podrumin të cilet kan qasje edhe ne shtëpi dhe anasjelltas. Posedon 330m² hapsir te shfrytezueshme, poashtu ka nje oborr prej 3 ari dhe me disa terasa ku njera nga to eshte rreth 30m².

Shtepia eshte mjaft komode e mobiluar dhe ka kete renditje:

– Garzhdë
– Podrum.

Kati i parë:
– Dhomë dite;
– Kuzhinë
– Dhomë gjumi;
– Banjo;
– Terasë.

Kati dytë
– 3 dhoma gjumi;
(njëra dhomë me banjo personale)
– 2 Banjo;
– 2 Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 137,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
200
ID
225000
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 630,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
234685
Kontrata
Shitje