Lëshohet për QIRA Banesa afer Tok-Bahqes

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID82291
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme150 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët afer Lagjen Tok-Bahqe, më saktsisht perball  Shkolls Teknike .Banesa në fjalë është në katin e 2-të , ka rreth 115 m² , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe me një rënditje të përshtatshme . Posedon  mobilie cilësore , si dhe ështe komplete e renovuar  me ngrohje qendrore

Ka këtë rënditje :

 • Dhome dite me kuzhine;
 • 3 dhoma të gjumit;
 • 2 banjo;
 • 2 terasa me hapsirë të mjaftueshme .

për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-882   Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera