Lëshohet për QIRA Banesa e përshtatshme për Zyre në Dardani

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID76751
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Dardani 6/6 më saktësisht tek Bast Trade afër Viva Fresh Store.  Banesa në fjalë gjendët në lokacion shumë të përshtatshëm dhe ka hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim , është e mobiluar në tërsi  me mobilie të reja si dhe ka  kushte shumë të mira banimi , ka në afërsi parkun e Dardanisë , hapsirë të mjaftueshme parkingu  .

Ka këtë rënditje :

-Salloni ;

-Kuzhina;

-1 Dhomë të gjumit;

-Ballkon;

-Banjo.

Banesa është e lirë nga data 10 Gusht !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+38349/ 612 222   Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 120
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
32
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
128
ID
262738