Lëshohet për QIRA Banesa në Dardani tek “Bast Trade”

€ 600
Në Ofertë / Zbritje
ID68919
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet për QIRA Banesa në Dardani tek “Bast Trade”, është e renovuar në tërësi në  kati 2-të , me siperfaqe  80 m², gjithashtu ka edhe podrum  10 m². Sistem  te sigurise dhe me alarm – Delta Security, e pajisur me të gjitha gjërat e nevojshme dhe ofron kushte komode për banim.

Objekti banesor posedon ashensorin i cili funksionon gjatë gjithë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme. Banesa posedon edhe ngrohjen qendrore nga Qyteti (Termokosi), dhe ka këtë renditje :

-Qendrim ditor,

-Kuzhinë ,

-2 Dhoma gjumi,

-Ballkon,

-2 Banjo me wc (1 banjo e inkuadruar ne dhome te fjetjes)

Kontrat me shume se një vit qira është 500euro

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 882 Viber

e-mail:info@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160350
Kontrata
Shitje
TOP
€ 48,864
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
101.8
ID
265205
Kontrata
Shitje
TOP
€ 47,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92
ID
168014
Kontrata
Shitje