Lëshohet për QIRA Banesa në Kalabri tek Banesat e Arabve

Në Ofertë / Zbritje
ID70841
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme95 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në Kalabri tek “Banesat e Arabve” , me sipërfaqe prej 95 m² , e cila gjendet në katin e 2-të në kullen 6 . Njihen për  një lokacion shumë të përshatshëm dhe qetësi për banim në atë pjesë të qytetit,e mobiluar të tërsi dhe të gjitha elemtentet e nevojshme, posedon 2 ashensor te cilët funksionojnë gjatë tërë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme dhe me ngrohje nga (Qyteti) me  Termokos .

Ka ketë renditje:

 • Dhoma e ditës ;
 • Kuzhina;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Koridori ;
 • Banjo ;
 • Garazhdë.

-Banesa është e lirë nga Data 1 Prill .

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 622 882   + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 29,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
57
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera