Lëshohet për QIRA Banesa në Kalabri

Në Ofertë / Zbritje
ID70952
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe prej 85m² , në katin e 5-të , e cila gjendët në Lagjen Kalabria ( Emshir) Kulla 2 . Banesa në fjalë është e gatshme për banim ,   mobiluar në tërsi dhe me kushte të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni ;
 • Kuzhina;
 • 2  Dhoma të gjumit ;
 • 2 Ballkona ;
 • Koridori ;
 • Banjo .

Cmimi është i negociueshëm !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 601 666

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
111
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
170884
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
261356
Kontrata
Shitje