Lëshohet për QIRA Banesa në Lagjen e Spitalit

Në Ofertë / Zbritje
ID70884
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen e Spitalit , Mati 1 , Kompleksi Banesor Luledielli . Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 55m² dhe është në katin e 2-të , e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Ka këtë rënditje:

 • Dhoma e ditës;
 • Kuzhina ;
 • Koridori ;
 • Banjo .

Lirohet nga Data 1 Prill !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 612 222

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 42,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
169515
TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150798
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
80
ID
169488
Kontrata
Me Qera