Lëshohet për QIRA Banesa në Lagjen Mati 1

€ 240
Në Ofertë / Zbritje
ID70901
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme105 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendet  në Lagjen e Mati 1 afer shkolles “Pavarësia” , në katin e 6-të ,me lift funksional gjatë tërë kohës , me një sipërfaqe të mjaftueshme banimi dhe e shfrytezuar maksimalisht, rënditje të përshtatshme për shfrytëzim,  është e mobiluar ne tërsi me kushte shumë te mira banimi.

Banesa ka këtë rënditje :

 • Dhoma dites bashk   me kuzhinë;
 • 3 dhoma të gjumit ;
 • Koridori ;
 • 2 banjo ;
 • Shpajz ;
 • Ballkoni .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 882

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150832
Kontrata
Shitje
TOP
€ 92,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
166815
Kontrata
Shitje
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
70
ID
166565
Kontrata
Shitje