Lëshohet për QIRA Banesa në Pejton në Objektin e “Nartelit”

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID71791
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme86 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Pejton në Objektin e “Nartelit”,është e mobiluar në mënyrë moderne me kushte shumë të mira banimi e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, e pabanuar me herët,ka një sipërfaqe prej 86m² është ne katin e 9-të.Objekti banesorë posedon 2 ashensor te cilët funksionojnë gjatë tërë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme.Banesa është në një vend shumë të përshtatshëm për banim ka hapsirë te mjaftushme të parkingut.

Ka ketë renditje:

 • -Dhomë dite bashk  me kuzhinë,
 • -2 Dhoma gjumi,
 • -Banjo,
 • -Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-882 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
28975
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
172259
Kontrata
Me Qera