Lëshohet për QIRA Banesa në Lagjen Pejton

€ 450
Në Ofertë / Zbritje
ID69276
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Banesa gjindet në qendër të Prishtinës, në Lagjen Pejton në kati 3-të, me siperfaqe  80 m2 , e mobiluar në tërësi, e pajisur me të gjitha gjërat e nevojshme ofron kushte shumë  komode për banim.

Objekti banesor  ka mirëmbajtje të vazhdueshme. Banesa posedon edhe ngrohjen qendrore nga Qyteti (Termokosi), dhe ka këtë renditje :

 • Dhomë të Dites,
 • Kuzhina me Trepezari,
 • Koridori,
 • 2 dhoma të gjumit,
 • Banjo.

Çmimi  është  bashkarisht me rrym, uje, mbeturina, mirebajtje te hyrjes dhe termokos 450 Euro per muaj.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 882  Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
74
ID
265439
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172737
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 175
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera