Lëshohet për QIRA Banesa në Rr. “Muharrem Fejza”

Në Ofertë / Zbritje
ID70215
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në Lagjen e Spitalit , në Rrugën ” Muharrem Fejza” , afër Chelsea Point, banesa është në katin e 4-të , ka sipërfaqe prej 75m² dhe ka orientim në Lindje-Perëndim.Banesa është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe me një lokacion shumë të përshtatshëm .

Ka këtë rënditje:

-Sallon;
-Kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit;
-Banjo;
-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
45
ID
172139
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164903
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
171676
Kontrata
Me Qera