Lëshohet për QIRA Banesa në Ulpianë , tek Ish-Benafi

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID72600
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme40 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet Banesa 40m² me qira në Ulpianë saktesisht tek ish-Ben Afi në një zonë shumë të përshtatshme.
Banesa ndodhet në katin përdhesë, është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi  , duke pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme dhe ka këtë renditje:

– Salloni me kuzhinë.
– Dhomë Gjumi.
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222   Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
ID
164672
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
173024
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera