Lëshohet për QIRA Banesa tek Bashkësia e 3-të Lokale në Dardani

€ 330
Në Ofertë / Zbritje
ID69756
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme56 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe prej 56 m² , në katin e 1-rë , tek Bashkësia e 3-të Lokale në Dardani . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe me një sipërfaqe të shfrytëzueshme dhe ambient shumë të përshtatshëm . Lokacion perfekt , hapsirë me ndiqim të mjaftueshëm , e mobiluar me shumë shije nga pronari i banesës , afërsia me Sh.F ” Dardania” jan disa nga karakteristikat e baneses së lartcekur .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës;
 • Kuzhina;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Koridori ;
 • Ballkoni ;
 • Banjo .

Banesa është e lirë nga data 1 Prill !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 612 222  Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
161163
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje