Lëshohet për QIRA Banesa tek Fontana në Ulpianë

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID72586
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Ulpianë tek Fontanta , apo ndryshe sc nihen tek banesat e vetmuara . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me një rënditje të përshtatshme si dhe shumë e përshtatshme për studente ,

Ka kënditje:

-Dhoma e gjumit;

-Kuzhina;

-Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222   Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173333
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164631
Kontrata
Shitje
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
160964
Kontrata
Shitje