Lëshohet për QIRA Banesa tek Lin Projekti në Rrugën B

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID69968
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në lagjën Rruga B ,kati i 2-të   tek banesat e LIN Projektit . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi, me kushte shumë të mira banimi dhe  me një rënditje të përshtatshme për shfrytëzim ,ka  nxemjen qëndrore vetanake me kallda elektrik shumë ekonomik.

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës ;
 • Kuzhina ;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Koridori;
 • Depo për rroba dhe valigje ;
 • Banjo;
 • Terasë .

Banesa është e lirë nga Data 1 Mars , ndërsa mund të vizitohet nga 22-23 Shkurti !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 601 666

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
150713
Kontrata
Shitje