Lëshohet për QIRA Banesë në Lagjen e Muhagjerve

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID85962
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme95 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera në Lagjen e Muhagjerve perball hotel “Afes” është ne katin e 2-të me lift i cili është funksional gjatë gjith kohes si dhe objekti ka mirëmbajtje te vazhdushmë,banesa ka pamje te mire nga qyteti,banesa është e mobiluar ne tersi më kushte te mira banimi ka një hapsir prej 95 m2 dhe ka ketë renditje:

 • Dhomë dite me kuzhin,
 • 2 dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Terase.

Vetem per Nderkombtar.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-882 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 48,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
102
ID
281640
Kontrata
Shitje
TOP
€ 880
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
68
Kontrata
Shitje
TOP
€ 43,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.20
ID
169912
Kontrata
Shitje