Leshohet për QIRA Hapsira 420 m² në Mati 1 të Kompleksi Luledielli

€ 1,100
Në Ofertë / Zbritje
ID67635
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme420 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje3
Dhoma fjetje4
Banjo4
Garazhda3

Përshkrimi

Hapsira eshte ne objektin e kompanis Luledielli, ne katin e fundit PentHouse. Eshte e ndarë ne 4 banesa dhe leshohet vetem e tera se bashku. Hapsira ka rreth 10 dhoma 4 banjo rreth 6 terasa dhe 3 Garazha.

Çmimi eshte 1100 Euro per komplet hapesiren.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 Viber

e-mail:info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
173457
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
171695
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
169899
Kontrata
Me Qera