Lëshohet për QIRA Lokali në Fushë Kosovë

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID70888
LlojiLokale
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme153 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet lokali me qira 153 m² në Fushë Kosovë , mbrapa  Albi Market dhe njëkohësisht afër   Shkollës se re  Fillore ” Mihail Grameno”. Lokali në fjalë ka hapsirë të mjaftueshme shfrytëzimi dhe është i përshtatshëm për ushtrimin e veprimtarive të ndryshme , duke i pasur dy hyrje , njërën nga rruga kryesore ndërsa tjetra nga banesat  direkt përballë lokalit .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 615 666

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
88
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera