Lëshohet shtepia me QIRA në “Lagjen Pejton”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID67388
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qera shtepia 2 katshe 100m2, e cila gjendet ne lagjen Pejton perball Prime Group,është e kompletuar në tërsi e mobiluar me shumë komoditet me gjitha gjerat e nevojshme dhe  ka këtë renditje:

• Sallonë me Kuzhinë,

• Dhome Dite,

• 2 Banjo,

• 2 Dhoma Fjetje,

• Ballkon,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 882  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,000
Zbritje
Dhoma
4
ID
225249
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 137,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
200
ID
225000
Kontrata
Shitje