Lëshoj banesën me qira në qendër-te Parku i Qytetit

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID86052
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme70 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa tek Parku i Qytetit e cila është ne katin e 4-të,e mobiluar në tersi me kushte te mira banimi, ka lokacion shumë të përshtatshëm duke pasur në afërsi Qendrën e Prishtinës .

Ka kete renditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-1 dhoma te  gjumit,

-Banjo,

-Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

e-mail: info@access-ks.com
Tel:
049/ 622-300 Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 38,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
185920
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
176970
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
173440
Kontrata
Me Qera