Lëshoj banesën me qira “Te Qafa” Rr.”UÇK”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID61025
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet56 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshoj banesën me qira “Te Qafa” Rr.”UÇK”, Banesat me tulla.
Banesa gjendet lagje me te gjitha nevojat brenda saj si: markete, fast food, spitali etj.
Banesa gjendet në katin e 11 me pamje nga Stadiumi dhe dragodani.
Banesa ka këto specifika :
-56m²
-1 Dhomë gjumi
-1 Sallon
-1 Banjë
-1 Ballkon
Po ashtu banesa ka nxemje qendrore lidhur me termokos, makinë larese, makinë terëse, enëlarëse, klimë etj.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
160158
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
160042
Kontrata
Shitje
TOP
€ 59,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
257038
Kontrata
Shitje