Lëshohet me QIRA Kati I Shtëpisë në lagjen Mati 1 saktësisht afër banesave të Tregtisë

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID72400
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet100 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet kati i shtëpisë me Qira në lagjen Mati 1 ,saktësisht afër Banesave të Tregtisë , e mobiluar në tërësi me kushte shumë te mira banimi , ka parking te mjaftushem për vetura dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 3 Dhoma gjumi(dhoma e prindërve me banjo)
– Banjo,
– Koridor,
– Shpajz dhe
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 612 222

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154232
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
171940
Kontrata
Me Qera