Lëshoj Shtëpin me Qira në Lagjën e Muhagjerevë mbrapa Ministris se Arsimit, Rr.”Dobrovniku”

€ 6,000
Në Ofertë / Zbritje
ID57945
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet950 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshoj Shtëpin me Qira në Lagjen e Muhagjerevë mbrapa Ministrs se Arsimit, Rr.”Dobrovniku” shtepia eshte e mobiluat ne teresi ne menyre exkluzive ka sip. 950m2, podrum, perdhesa + 2 kate , posedon lift, bazen , sauna , fitnes, etje, dhe ka kete renditje:

– Parking, Garazha dhe nje Depo.

* Perdhesa: 185m²
– Dhome dites,
– 1 Dhome gjumi,
– Kuzhina ndaraz me trapizari,
– Banjo,
– Dhome pune,

* Kati pare: 207m²
– 4 dhoma gjumi,
– Koridor,
– Teras.

* Kati dyte:187m²
– Sallon ,
– Kuzhine me terapizari,

– Banjo,
– 2 Dhoma gjumi,

* Kulmi: 206m²

– 2 dhoma gjumi,
– Bazen,
– Sauna,
– Fitnes,
– Teras.

– Cdo dhome gjumi ka banjo personale.

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045 622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
187053
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 87,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
182289
Kontrata
Shitje
TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
68
ID
184626
Kontrata
Shitje