Lëshohet me QIRA Banesa në Kalabri tek”Model Sllovenia”

Në Ofertë / Zbritje
ID76951
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet70 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshoj banesën me Qira në Kalabri tek”Model Sllovenia” . Banesa në fjalë është në katin e 4-të ,është e mobiluar në tërësi me kushte të mira banimi .

Ka këtë rënditje

– Dhomë dite me kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo dhe
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
178715
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
273746
Kontrata
Shitje
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
142336
Kontrata
Shitje