Lëshoje banesen me qira te Sllovenia Sport

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID57584
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshoje banesen me qira, Banesa gjindet te Sllovenia Sport e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

Banesa leshohet vetem per familjar dhe eshte e lire nga dt 1.Qershore

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Teras.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045/ 622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
130474
Kontrata
Shitje
TOP
€ 38,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
160053
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
150713
Kontrata
Shitje