Lokal me qera në Qender

€ 120
Në Ofertë / Zbritje
ID66299
LlojiLokale
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme12 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet lokali me qera ne Qender mbrapa “Hotel Grand” banesa gjindet në podrum ka siperfaqe prej 12-m2 dhe ka këtë renditje;

– Hapsira Punuse,

-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

✆ +383 49 622-882
✉ info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 160,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
116
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,200
Ofertë / Ofertë
ID
148596